Lider wygrywa po wyrównanym meczu z Marceli Team, na zakończenie 7 kolejki BLS

Data: 14.06.2021 r., godz. 09.00    468
Przyjaciele w czterech setach pokonują Marceli Team po wyrównanym i zaciętym meczu.
W meczu kończącym 7. kolejkę Belskiej Ligi Siatkówki lider spotkał się z czwartą drużyną. W pierwszym secie Przyjaciele narzucili swój styl gry i "gładko" wygrali do 16. W drugim secie zawodnicy Marceli Team postawili się liderowi i od stanu 11:11 skutecznie budowali bezpieczną przewagę, której nie utrzymali w końcówce seta. Po kiliku piłkach setowych dla obydwu drużyn ostatecznie ma przewagi 26:28 wygrał Marceli Team. W secie trzecim i czwartym lider pokazał jakość w przyjęciu i ataku zwyciężając odpowiednio do 20 i 15. Mecz stał na wysokim poziomie i obfitował w wiele ciekawych i zaciętych akcji. Widać, że zaległości treningowe spowodowane pandemią powoli mijają a zawodnicy na parkiecie pokazują pełnie swoich siatkarskich umiejętności.