II Runda Tauron Pucharu Polski w belskiej hali GOSiR.

Data: 20.11.2023 r., godz. 19.30    252
W najbliższą środę 22 listopada o godz. 20:00 zapraszamy na mecz ProNutiva SKK Belsk Duży vs MKS Będzin w ramach II Rundy Tauron Pucharu Polski w Piłce Siatkowej.
Zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki w najbliższą środę 22 listopada na godz. 20:00 na mecz II Rundy Tauron Pucharu Polski w Piłce Siatkowej. Przeciwnikami ProNutivy SKK Belsk Duży będzie czołowa drużyna Tauron 1. Ligi (zaplecze Plus Ligi) ) MKS Będzin. Zespół z województwa śląskiego aktualnie jest liderem tabeli z bilansem dziewięciu wygranych i jednej porażki. Podobnie jak w ubiegłym sezonie będzinianie typowani są jako najpoważniejsi kandydaci do gry w Plus Lidze czego im serdecznie życzymy. 
Środowe spotkanie oprócz sportowych emocji daje możliwości zobaczenia największych siatkarskich trofeów męskiej reprezentacji Polski w piłce siatkowej. Kibice będą mogli zobaczyć i zrobić sobie pamiątkowe z zdjęcie m. in. z Pucharem VNL Siatkarskiej Ligi Narodów 2023 czy też pucharem za mistrzostwo Europy, które 17 września b.r. zdobyli polscy siatkarze. Środowe wydarzenie transmitowane będzie na platformie PolstatBoxGo.
Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.