Za nami Siatkarski Turniej Dwójek

Data: 29.11.2023 r., godz. 18.20    151
Stowarzyszenie Kibicujemy z Klasą z kolejnym siatkarskim projektem adresowanym dla dzieci i młodzieży z gminy Belsk Duży.
W sobotę 25 listopada b. r. w godz. 8.00 - 16.00 w belskiej hali GOSiR odbył się Siatkarski Turniej Dwójek. Wydarzenie poprzedzone zostało akcją promującą w mediach społecznościowych oraz przez akcję informacyjną prowadzoną przez Gminny Uczniowski Klub Sportowy Belsk Duży. Zawody odbyły się w kategoriach dziewcząt i chłopców z podziałem na wiek. Turniej poprzedzony został wspólną rozgrzewką i przeprowadzony przez 10 sędziów, którzy opracowali system rozgrywek i byli rozjemcami poszczególnych spotkań. Przez cały czas zapewniona była opieka medyczna, a uczestnicy mieli zapewnioną wodę, soki oraz owoce. Dzieci otrzymały okolicznościowe koszulki w których bardzo ładnie prezentowały się na boisku. Po wysiłku fizycznym dzieci z przyjemnością zjadły ciepły obiad. 
Zwieńczeniem sobotniego turnieju była ceremonia wręczenia dyplomów, pucharów oraz medali za poszczególne miejsca. Turniej stworzył warunki do aktywnego spędzenia czasu wolnego dla dzieci i młodzieży oraz kształtowania prozdrowotnego stylu życia. 
Przedsięwzięcie dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.

Foto i tekst: Stowarzyszenie Kibicujemy z Klasą im. Jakuba Ławeckiego.