Belska Liga Siatkówki - II kolejka

Data: 05.06.2020 r., godz. 10.00    641
Trzysetowe zwycięstwo Chassmi Lubię Belsk Duży nad drużyną Przyjaciół na inauguracje II kolejki BLS.
Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa w miniony wtorek wznowiła rozgrywki Belska Liga Siatkówki. Blisko trzymiesięczny rozbrat z siatkówką lepiej znieśli zawodnicy Chassmi Lubię Belsk Duży, którzy w trzech setach (25:17, 25:17, 25:17) pokonali ekipę Przyjaciół. Podopieczni Krzysztofa Małachowskiego skupieni wokół Klubu Kibica Lechi Tomaszów Mazowiecki dzięki doskonałej grze w ataku oraz szerokiej ławce rezerwowych odnieśli bardzo przekonujące zwycięstwo.

W czwartek o godz. 20:30 na zakończenie II kolejki zmierzyły się ekipy  Marceli Team  i Setkarzy. Mecz był bardzo zacięty i wyrównany oraz obfitował w wiele ciekawych zagrań. W pięciosetowym boju lepsi okazali się Setkarze (22:25, 25:23, 18:25, 25:20, 10:15). Na szczególne uznanie zasługuje postawa Marcela Bińkowskiego, który seriami zdobywał punkty z zagrywki stając się najskuteczniejszym zawodnikiem swojej ekipy.
Przypominamy, że mecze rozgrywane są bez udziału publiczności z zachowaniem zasad sanitarno - epidemiologicznych.
Sędzią główną II kolejki Belskiej Ligi Siatkówki była Pani Iga Czernicka.