Belsk Duży gospodarzem turnieju półfinałowego o awans do II ligi PZPS

Data: 05.04.2024 r., godz. 11.00    179
W dniach 12-14 kwietnia 2024 roku zapraszamy do hali GOSiR na turniej półfinałowy siatkarzy o awans do II ligi poziomu centralnego
Wójt Gminy Belsk Duży - Władysław Piątkowski oraz Przewodniczący Rady Gminy - Bogusław Sikorski zapraszają  kibiców na turniej półfinałowy o wejście do II ligi PZPS z udziałem siatkarzy ProNutiva SKK Belsk Duży. Przez trzy dni począwszy od piątku 12 kwietnia w hali belskiego GOSiR-u rywalizować będą cztery zespoły z których dwa najlepsze zagrają w turnieju finałowym. 
Oprócz Mistrzów Mazowsza siatkarzy  belskiej ProNutivy na parkiecie zobaczymy: Mistrzów Podlasia - UKS Centrum Augustów zespół, który po kilkunastu latach gry na poziomie II ligi spadł w poprzednim sezonie na niższy poziom rozgrywkowy, wicemistrzów województwa łódzkiego - Wifama Łódź, który dość nieoczekiwanie w rozgrywkach wojewódzkich pokonał faworyzowanych rywali, brązowi medaliści województwa wielkopolskiego - GKS Zamek Gołańcz drużyna, która wylosowała jedno z dwóch wolnych miejsc w kraju uprawniających do gry w barażach. 

Wydarzenie objął patronatem samorząd gminy Belsk Duży na czele z Panem Wójtem Władysławem Piątkowskim i Przewodniczącym Rady Gminy Bogusławem Sikorskim.

PROGRAM GIER

PIĄTEK 12 kwietnia 2024
- godz. 16:00 UKS Centrum Augustów - KS Wifama Łódź
- godz. 19:00 ProNutiva SKK Belsk Duży - GKS Zamek Gołańcz

SOBOTA 13 kwietnia 2024
- godz. 14:00 UKS Centrum Augustów - GKS Zamek Gołańcz
- godz. 17:00 ProNutiva SKK Belsk Duży - KS Wifama Łódź

NIEDZIELA 14 kwietnia 2024
- godz. 13:00 GKS Zamek Gołańcz - KS Wifama Łódź
- godz. 16:00 ProNutiva SKK Belsk Duży - UKS Centrum Augustów

Serdecznie wszystkich zapraszamy i zachęcamy do kibicowania drużynie reprezentującej gminę Belsk Duży na arenie rozgrywek ogólnopolskich.