Nieudany rewanż z Konstancinem

Data: 01.03.2021 r., godz. 09.00    442
Siatkarze Volley SKK Belsk Duży przegrywają po wyrównanym meczu z SPS Konstancin Jeziorna
W niedzielne popołudnie Volley SKK Belsk Duży podejmował na własnym parkiecie ekipę z Konstancina. W 14. kolejce IV ligi siatkówki spotkały się drużyny sąsiadujące w tabeli i walczące o wejście do "czwórki" gwarantujące grę o awans do III ligi. W pierwszym spotkaniu w Konstancienie nieznacznie lepsi okazali się gospodarze, którzy przerwali zwycięską passę belszczan (4 wygrane z rzędu za trzy punkty). W niedzielny mecz lepiej weszli miejscowi 7:3, 10:7. Do stanu 17:17 gra była bardzo wyrównana i żadnej z drużyn nie udało się zbudować przewagi. W końcówce seta goście przyspieszyli i prowadzili już 20:24, ale nie potrafili skończyć kilku piłek setowych. Gospodarze doprowadzili do wyrównania 24:24, ale ostatecznie ulegli w premierowej odsłonie do 24. Drugi set to kolejna wyrównana gra i emocje w końcówce. Przy prowadzeniu belszczan 23:20 odżyły nadzieje na wyrównanie wyniku meczu, ale indywidualne błędy i brak skuteczności w ataku sprawiły, że ekipa z Konstancina po emocjonującej końcówce ponownie wygrała tym razem do 25. W trzecim secie tylko w początkowej fazie można było mieć nadzieje na odwrócenie losów meczu, ale prowadzenie 7:3 i 10:9 były ostatnimi w tym meczu. W połowie trzciej parti miejscowi pogodzeni z przegraną oddali incjatywę gościom i ostatecznie przegrali do 20. Po niedzielnej przegranej siatkarze Volley SKK Belsk Duży spadli na 6. miejsce i oddalili swoje  szanse na grę w fazie play-off.
Volley SKK Belsk Duży - SPS Konstancin Jeziorna 0:3 (24:26, 25:27, 20:25)